اشتراک گذاری پروکسی و وی پی ان تنظیم شده در گوشی اندروید برای کامپیوتر و ویندوز

شاید برای شما هم اتّفاق افتاده باشد که فیلتر شکن ویندوز شما کارایی مناسبی نداشته باشد، البتّه دسترسی اندروید به اینترنت آزاد به دلیل فراوانی اپ های فیلتر شکن به مراتب ساده تر است، حال نتیجه چه خواهد بود اگر بخواهیم از اینترنت گوشی اندروید خود که فیلتر اینترنت را دور زده در کامپیوتر خود بهره ببریم.

برای اتّصال ویندوز به VPN گوشی اندروید در ادامه دو ساختار نرم افزاری معرّفی شده است:

اپلیکیشن و نرم افزار تحت ویندوز PDAnet

ابتدا نسخه ی اندروید PDANet را دریافت و نصب کنید، از شما درخواست مجوّز خواهد شد که صادر کنید، محیط اپلیکیشن به ترتیبی هست که قادر هستید گزینه های اشتراک اینترنت از طریق وای فای، از طریق کابل یو است بی و از طریق بلو توث را فعال کنید، احتمالاً روشن بودن هات اسپات یا وای فای باعث اعلان هشدار در نرم افزار می شود، پس از نصب اپلیکیشن گزینه ی

USB tether

برای اتّصال یو اس بی

و یا گزینه ی

Wifi Direct hotspot

برای اتّصال وای فای را فعّال کنید، در تست ما اتّصال وای فای ناپایدار است و گاهی صورت نمیگیرد امّا اتّصال یو اس بی بدون مشکل کار می کند.

نسخه ی ویندوز PDANet را نصب و اجرا کنید، ممکن است گزارشاتی از وضعیّت درایور یو اس بی گوشی شما اعلام شود، در صورت اتّصال وای فای در ویندوز پس از اجرا از شما پسورد اتصّال درخواست خواهد شد که در گوشی مشخّص است، پسورد را در ویندوز وارد کنید. این اپلیکیشن دست کم امکان ارتباط یو اس بی USB، بلوتوث و وای فای با ویندوز را دارد.

اپلیکیشن TetherFi که تنها امکان اتّصال به گوشی از طریق هات اسپات را فرآهم می آورد.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *