اپلیکیشن نمایش قیمت نفت در اندروید

اپلیکیشن نمایش قیمت کرود

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مایل باشید به صورت لحظه ای و در گوشی خود به قیمت انواع نفت یا حامل های انرژی دسترسی داشته باشید، در ادامه به معرّفی چند اپ در این باره خواهیم پرداخت

Oil price live

اپلیکیشنی ساده و کاربردی برای نمایش قیمت نفت است، نفت برنت دریای شمال یا نفت تگزاس، نفت کانادا یا عمّان و نفت اوپک، قیمت گاز و این قبیل را به نمایش می گذارد با امکان تنظیم نمایش یا عدم نمایش هر یک در صفحه ی اصلی اپ. این اپ همینطور از ویجت نمایش آنلاین قیمت نفت در صفحات گوشی نیز پشتیبانی می کند.

پیوند گوگل پلی استور

Commodity prices

اپلیکیشن دیگری تحت سیستم عامل اندروید که به صورت آنلاین انواعی از قیمت ها را در اختیار می گذارد، قیمت نفت برنت دریای شمال، نفت تگزاس، قیمت گاز، قیمت گازوئیل و نفت سوزاندنی خانگی، امّا امکانات و اخبار این اپلیکیشن به اینجا ختم نمیشود، خارج از موضوع انرژی قیمت برخی فلزّات گرانبها چون طلا و نقره، پلاتینیوم و پالادیوم همینطور کاپر در آن قابل دسترسی است، در دیگر بخش اپلیکیشن قیمت جهانی برخی محصولات کشاورزی همچون ذرّت، گندم، لوبیا و جو دو سر در دسترس است، همینطور در منوی این اپلیکیشن دسترسی به قیمت دام زنده در ایالات متّحده ی آمریکا موجود است و در بخش پایانی قیمت اقلامی چون کاکائو، قهوه، شکر، کتان، الوار و آب پرتقال قابل مشاهده است. با کلیک بر روی هر مورد صفحه ی نمودار قیمت و آخرین اخبار مرتبط نمایان می شود.

پیوند گوگل پلی استور


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *