اپلیکیشن های رایگان ویرایش تصویر و عکس در اندروید

در سال های اخیر با گسترش سیستم عامل اندروید آرام آرام نرم افزارهای مختلفی برای آن نوشته شده است از جمله نرم افزارهای ویرایش تصویر که شاید قدرت نرم افزارهای تحت ویندوز یا مک را نداشته باشند امّا احتمالاً بیش از نیازهای اوّلیّه را بر طرف می سازند، از جمله اپلیکیشن هایی که در سیستم عامل اندروید به صورت رایگان و مجّانی موجود است می توان به موارد زیر اشاره داشت:

Snapseed

دارای ابزارهای پیشرفته مانند کنتراست، اشباع، تنظیمات نور، کنترل رنگ و افکت‌های متنوع، همچنین دارای ابزارهای خاص برای حذف اجسام ناخواسته و بهبود جزئی عکس‌هاست.

پیوند گوگل پلی استور

Adobe Photoshop Express

در استفاده نخست نیازمند ثبت نام برای ورود است.

فیلترها و ابزارهای تصحیحی متنوعی برای بهبود عکس‌ها دارد. از جمله کاهش نویز، تغییر رنگ، افکت‌ها و ابزارهای اصلاح تمرکز(فکوس).

پیوند گوگل پلی استور

Pixlr

دارای ویرایش‌گر لایه‌ای است که امکان استفاده از فیلترها، ابزارهای رتوش، ماسک‌ها و ابزارهای کولاژ را فراهم می‌کند. همچنین دارای ابزارهای خودکار برای بهبود عکس‌هاست.

پیوند گوگل پلی استور


VSCO

در مرحله ی ورود به نرم افزار نیاز به ثبت نام دارد و با اینترنت داخلی ایران، دست کم همراه اوّل به نظر گاهی در ورود دچار مشکل است.

این اپلیکیشن فیلترهای زیبا و منحصر به فردی دارد که می‌تواند به تصاویر شما جذابیت بیشتری ببخشد. همچنین دارای ابزارهای ویرایش ساده و کاربردی است.

پیوند گوگل پلی استور

Lightroom

برای ورود و آغاز به کار نیازمند ثبت نام است، با امکانات پیشرفته کنترل رنگ، نور، تمرکز و کیفیت عکس‌ها، این اپلیکیشن ابزارهای قدرتمندی را برای تنظیمات دقیق فراهم می‌کند و از قابلیت لایه‌بندی نیز پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن نیز از شرکت ادوبی است.

پیوند گوگل پلی استور

هر کدام از این اپلیکیشن‌ها ویژگی‌ها و ابزارهای منحصر به فردی دارند که با توجه به نیازهای شما ممکن است انتخاب بهتری را ارائه کنند.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *